Alpina Santuario Hotel By Agamenon Wi-Fi Starlink No Apto
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Αθλητικές δραστηριότητες Πεζοπορία | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Alpina Santuario Hotel By Agamenon Wi-Fi Starlink No Apto São Roque διαθέτει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους και ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου στον χώρο.
Αυτό το πανδοχείο προσφέρει επίσης θέα στον κήπο, ενώ Museu de Cera απέχει σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά σε βουνά και κήπους.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει 13 δωμάτια, μερικά από τα οποία περιλαμβάνουν μπαλκόνι και τραπεζαρία, ενώ διαθέτουν μίνι μπαρ-ψυγείο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Pista de Skate3,7 χλμ.
- Igreja Presbeteriana Betel3,6 χλμ.
- academia ao ar livre3,7 χλμ.
- Parquinho3,7 χλμ.
- Igreja Universal do Reino de Deus3,6 χλμ.
- Placa do Rotary3,3 χλμ.
- Cristo Redentor4,2 χλμ.
- Comunidade Batista Maanaim4,2 χλμ.
- Praca da Matriz Padre Giulio Liveranni3,4 χλμ.
- Praca municipal3,7 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο54 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Eng Cardoso14 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Πεζοπορία
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
Στο δωμάτιο
- Θέρμανση
- Μίνι μπαρ
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Alpina Santuario Hotel By Agamenon Wi-Fi Starlink No Apto;
Τo Alpina Santuario Hotel By Agamenon Wi-Fi Starlink No Apto παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο στο άνετο Alpina Santuario Hotel By Agamenon Wi-Fi Starlink No Apto;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του το άνετο Alpina Santuario Hotel By Agamenon Wi-Fi Starlink No Apto στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Alpina Santuario Hotel By Agamenon Wi-Fi Starlink No Apto;
Οι τιμές στο τo Alpina Santuario Hotel By Agamenon Wi-Fi Starlink No Apto ξεκινούν από 79$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει στο άνετο Alpina Santuario Hotel By Agamenon Wi-Fi Starlink No Apto;
Το άνετο Alpina Santuario Hotel By Agamenon Wi-Fi Starlink No Apto δέχεται:- Visa
- MasterCard
- American Express
- 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει πανδοχείο;
Σε πανδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Τρίκλινο δωμάτιο deluxe, Δίκλινο δωμάτιο deluxe και Κατοικία 2 Υπνοδωματίων.